DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği 2021 Taban Puanları ve Kontenjanları

DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği başarı sıralamaları 20212 dk


80

Bu yazıyı paylaşabilirsiniz !

0Shares
0 0

# Önemli Not1: Paylaştığımız bu veriler kesinlikle bilgilendirme amaçlıdır. Tercihlerinizi yapmadan önce muhakkak MEB‘in son olarak yayınladığı kılavuz yada kılavuzları incelemenizi, inceledikten sonra tercih listenizi hazırlamanızı tavsiye ediyoruz. Burada yayınlanan bilgiler belirttiğimiz gibi bilgi vermek amaçlıdır..

# Not-2: Bu yazımızı Cep telefonu/Tablet yada buna benzer mobil cihaz ile okuyorsanız tabloları tam okuyabilmek yada görüntüleyebilmek için yatay ekran moduna geçiniz. Telefonunuzdan bu ayaları (Bu ayarı etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için şu adımları izleyin: Ayarlar > Erişilebilirlik’e gidin. Ekranı otomatik döndür’ü seçin.).

DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği taban puanları 2021 , DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği başarı sıralamaları 2021. Dikey geçiş sınavı yada kısaltılmış adıyla (DGS) ile üniversitelerin 4 yıllık bölümlerin de okumak isteyen adayların en fazla merak ettikleri konu hiç şüphe yok ki DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği 2021 Taban Puanları Bu konumuzda merak ettiğiniz bu hususa değineceğiz ve merak ettiğiniz bu konuyu çözüme ulaştırmaya çalışacağız.

DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Taban Puanları 2021 ve DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Başarı Sıralamaları 2021,DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Bölümü Başarı Sırası,DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği Hangi Üniversitelerde Var,DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği İçin Kaç Puan Gerekir gibi daha bir çok merak ettiğiniz ve arama sitelerinden yukarıda ki gibi aramalarınızı bu yazımızda cevaplandırmış olacağınızı umuyoruz .

2 yıllık meslek yüksek okullarını bitiren veya 2 yıllık Açık Öğretim fakültelerinde okuyan adayların DGS sınavına girerek diğer adaylara göre iş hayatına girme durumlarının daha çok olmasından dolayı buradan araştırma yaparak 4 yıllık DGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği taban puanları,başarı sıralamalarını öğrenebilirsiniz.

Aşağıda paylaşmış olduğumuz tabloda ki puanlar 2020 yılına ait DGS Üniversite Taban Puanlarıdır. Sayfamızda okumuş olduğunuz verilerin tamamını ÖSYM ve YÖK tarafından yayınlanan en güncel verilerden okumaktasınız. Belirli periyodlarla sitemizdeki bu okumuş olduğunuz veriler güncellenmektedir.

blankDGS Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği 2021 Taban Puanları

ÜNİVERSİTE PUAN YILI FAKÜLTE BÖLÜM PUAN TÜRÜ GENEL KONTENJAN EN KÜÇÜK PUAN EN BÜYÜK PUAN
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi) (Devlet Üniversitesi) 2020-2021 Turizm Fakültesi Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği EA 5 246,48973 262,03746
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (Devlet Üniversitesi) (Devlet Üniversitesi) 2020-2021 Turizm Fakültesi Yiyecek ve İçecek İşletmeciliği EA 5 243,16026 246,93240

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

80
Admin

Öğretmenim. Öğretmen arkadaşlarıma faydalı olmak için Hobi olarak bu blogta yazıyorum.

0 Yorum

Bir Cevap Yazın