Hızlı ve kolay para kazanmak için 18 fikir

7 dk


Abone Ol 
47
paraya ihtiyacım var

Çok fazla (veya hiç çalışmadan) hızlı ve kolay para kazanmanın yolları hakkında fikir mi arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz! İşte mevcut işinizden ayrılmak zorunda kalmadan ekstra para kazanmak veya bir işiniz olmasa bile iyi bir maaş kazanmaya başlamak için 18 fikir ! Anahtar Kelime : para kazanma yolları kolay hızlı öğrenci ;

Bilmediğiniz şekillerde nasıl kolay para kazanılır !

 

1. İnternette anketlere katılın – Kolay Para Kazanma Yolları Öğrenci İçin

MySurvey , Surveyeah veya Toluna gibi anket şirketlerinden günde bir anket doldurarak çok para kazanabilirsiniz.

Bu, çevrimiçi olarak kolay para kazanmanın iyi bir yolu olsa da, basit dolandırıcılık sitelerine dikkat etmelisiniz.

Güvenilir anket şirketleri bulmak önemli. Başka bir yazımızda buna değineceğiz.

 

2. Bilgisayarınızı nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

Öyleyse sanal asistan olun. Bu, çevrimiçi para kazanmanın kolay bir yoludur ve en iyi şey, günde veya haftada kaç saat çalışmak istediğinize karar verecek kişinin siz olmanızdır.

Sanal asistanlar temelde girişimcilere, işletmelere ve blog sahiplerine , şirketlerinin ve web sayfalarının düzgün çalışabilmesi için görevlerini daha iyi düzenlemelerine yardımcı olan kişilerdir .

Sanal asistan olarak yapmanız gereken görevler çok basit: sadece birkaç e-postayı yanıtlamanız , sizi işe alan kişi için toplantı planlamanız ve takvimini düzenlemeniz gerekecek .

 

3. 2 saat çalışarak ayda 1,396 TL kazanın! Hızlı Para Kazanma Yolları

Birkaç yıl önce, burada paylaştığım kolay para kazanma yöntemlerini uygulamaya koymanın yanı sıra, gerçekten işe yarayıp yaramadığını görmek için borsaya para yatırmayı denemeye de karar verdim .

Ve o zamandan beri bu yöntem benim favorilerimden biri haline geldi çünkü bana en iyi sonuçları ve en çok parayı verdi .

Ancak, bunun herkes için kar elde etmenin bir yolu olmadığı konusunda sizi uyarıyorum .

Bu, bir milyoner işi yaratmak için gelişmiş bir sistem DEĞİLDİR, ayda 7.000 Tl’den fazla kazanmak istiyorsanız sizin için de geçerli değildir .

Bu tür yatırımlarla işlem yapmaya başladığımda , ilk 31 günde yalnızca 1.396 TL kazandım . Gördüğünüz gibi, eğer bu dünyada yeniyseniz, bu şekilde zengin olamazsınız.

 

4. Türkçe biliyor musunuz? İşe alındınız! Kolay Para Kazanma Yolları Öğrenci

Sadece konuşarak çevrimiçi para kazanmak mümkün mü? Hablaula ile bunu elde edebilirsiniz!

Bu yöntemi internet araştırmalarım sayesinde keşfettim ve o zamandan beri kullanıyorum.

Bu, farklı şirketlerin ve insanların size göndereceği metinleri yüksek sesle okumak, bunları cep telefonunuzla veya bilgisayarınızın mikrofonuyla kaydetmek ve yeni kaydettiğiniz sesi onlara göndermekle ilgili bir iştir.

Her gün binlerce görsel-işitsel ve her türden sesli içerik internete yüklenmektedir : videolar, sesli kitaplar, radyo reklamları …

Ve onları yapan şirketler, bu içerikleri yayınlamak için kaydedilmesi gereken metinlere seslerini koymak için sizin gibi insanlara ihtiyaç duyuyor .

Hablaula’da sizi bu şirketlerle iletişim kuracaklar ve size gönderdikleri metinleri okuyarak günde yalnızca birkaç dakikanızı sesinizi kaydetmek zorunda kalacaksınız.

kolay para kazanma yolları

5. Başkalarının mülklerinizden yararlanmasına izin verin!

Boş bir odanız, artık kullanmadığınız bir garaj alanınız veya şehrin yoğun bir yerinde park yeriniz varsa, kiralayın ve bunun getireceği ekstra paranın tadını çıkarın .

 

Para Kazanma Yolları Yöntemleri ve Öğrenci İçin

Ya da neden zamanın % 80’inde park ettirmek yerine arabanızı kiralamıyorsunuz? Bireyler arasında araç kiralama daha sık (ve karlı) hale geliyor .

 

6. Akıllı telefonunuzla para kazanın ! Kolay Para Kazanma Yolları Öğrenci

Toplam miktar çok önemli olmasa bile, kolay para kazanabileceğiniz sayısız uygulama var .

Birçoğu sizi 15 saniyeden fazla sürmeyen küçük görevlerdir (bir mağazanın önünde kendi fotoğrafınızı çekmek veya sadece cep telefonunuzun kilidini açmak gibi!).

paraya ihtiyacım var

Eşyalarını sat! Para kazanmanın en kolay ve en hızlı yolu

 

1. Tüm kullanılmış çöplerinizi satın ve evde yerden tasarruf edin- Kolay Para Kazanma Yöntemleri

Bu, kolayca para kazanmak için tercih ettiğim yöntem: Evde artık kullanmadığınız (veya hiç kullanmadığınız!) Sahip olduğunuz her şeyi satarak büyük para kazanmak için .

Artık bakmadığınız eski bir bilgisayar veya video oyunlarınız, oyuncaklarınız, DVD’leriniz veya kitaplarınız var mı? Onları sat!

İster inanın ister inanmayın bu ürünler günlük olarak satılmaktadır. Ayrıca ekmek kızartma makinesinden , eski cep telefonunuzun pilinden (iyi durumda) bir kitap koleksiyonuna kadar her şeyi çevrimiçi olarak satabilirsiniz .

 

İnternetin tamamında bu kadar çok detaya sahip bir öğretici bulamayacağınızı ve eşyalarınızı satarak nasıl kolayca para kazanacağınızı ve bunu yaparken nasıl başarılı olacağınızı adım adım açıklayacağınızı garanti ederim .

 

2. Fotoğraf satın ve profesyonel bir fotoğrafçıdan fazlasını kazanın

Fotoğrafçılık senin işinse, stok fotoğrafları satmayı ciddi olarak düşünmelisin .

Stok fotoğraflar broşürlerde, makalelerde ve hatta bilgisayar duvar kağıtlarında kullanılabilen basit görüntülerdir . Konular genellikle boş bir fincandan tahtadaki bir çocuğa kadardır.

 

Fotoğraflarınızla Para Kazanın – Kolay Para Kazanma Yöntemleri Öğrenci İçin

Genellikle ayrı ayrı çok para vermezler, ancak sevimli küçük bir koleksiyon yükleyebilirseniz, özellikle bu görselleri defalarca satabildiğiniz için satışlar oldukça artacaktır .

Hepsinden iyisi, birkaç fotoğraf çekmek, yüklemek ve beklemek kadar kolay.

Bu tür görselleri satmak için en popüler web sitelerini ziyaret etmenizi tavsiye ederim: iStockphoto ve Shutterstock (her iki web sitesinde de Türkçe sürümü var!).

 

5. Çöp kutusundan geçerek kolay para kazanın!

Evet, doğru okudunuz: çöpünüz sizi zengin edebilir! Örneğin bir partiden sonra evinizde kalan tüm boş kutuları satmayı hiç düşündünüz mü?

Buna metal satışı denir ve eski mücevherlerden çöp kutunuzdaki veya bahçenizdeki hurda satışlara kadar değişebilir . Avrupa’da ve Amerika’da çok meşhurdur bu pazaralr.

Metaller sandığınızdan daha iyi ücretlendirilir ve bunları, örneğin boş kutularda, eski arabalarda veya bu tür malzemelerin atıldığı şantiyelerde bulmak oldukça kolaydır .

Burada metal satışı ve kolayca para kazanma hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz!

 

  • Bugün altın, her zamankinden daha yüksek bir fiyata satılıyor, 24 karat ons başına 1.350 dolar. Pek çok mücevherde altın en iyi kalitede olmasa da, hiç takmadığınız eski yüzük veya bilezikleri satarak birkaç yüz dolar kazanabilirsiniz.
  • Önemsiz, kolay para kazanmanın harika bir yoludur ve çoğu insan bunu hesaba katmaz. Gereksiz metal içeren eski bir arabanız, tekneniz veya inşaatınız varsa, onu parçalara ayırmayı ve yerel bir hurdalığa veya hurdalığa götürmeyi düşünün.

    Her gün paslanan metal parçalarla yüzlerce, hatta binlerce lira kazanabilirsiniz.
  • Bir parti verdiğinizde, daha sonra tüm boş kutuları toplayın. Bunları hurda dükkanlarına 0,45 kg başına yaklaşık 50 TL satabilirsiniz . Sadece çöpleri geri dönüştürerek çevreci olmayacak, aynı zamanda bu süreçte biraz para kazanacaksınız.
  • Çöpleri karıştırarak yakındaki terk edilmiş depolardan ve bahçelerden eski çöpleri geri alın Ayrıca daha sonra satacağınızdan daha ucuza araba veya tekne şeklinde eski hurda satın alabilirsiniz.

 

6. Elinizin teri ile para kazanın

Tamam, burada belki başlığı abartmış olabilirim, çünkü kolay para kazanmak için ellerini terletmek zorunda kalmayacaksın. Mükemmel bir aşçıysanız, bilezik veya küpe gibi el sanatları yapmayı seviyorsunuz veya bahçe işinde iyiyseniz, ondan yararlanın ve satın!

El sanatlarınızı satmak için Etsy veya Ebay gibi sitelerde bir mağaza oluşturun veya işiniz çiçek aranjmanları yapmak veya lezzetli ev yapımı kekler hazırlamaksa, bu tür ürünleri satan mağazalarla iletişime geçin ve bu ürünleri orada satmayı teklif edin.


Örneğin, kekleriniz insanların yiyemeyene kadar onları yemek istemesini sağlıyorsa, pastanelere ve fırınlara gidin ve müşterilerine orada satmak için her gün bir miktar kek yapmayı teklif edin .

Para kazanacaksınız ve bu işletmelerin sahipleri yaptıklarınızı satmak için komisyon alabilir.

 

7. Blogunuzdan veya web sitenizden en iyi şekilde yararlanın

Bir web sitesinin veya blogun sahibi olmaktan gurur duyuyor musunuz?

Büyük üçüncü taraf pazarlamacılar için reklam alanı sağlayan farklı bağlı kuruluş bağlantılarına kaydolun .

Bu şekilde, sayfanız üzerinden yaptığınız satış miktarının bir yüzdesini alacaksınız .


Ayrıca blogunuzun teması ile ilgili büyük markalarla iletişime geçebilir ve onlara para karşılığında reklamları için alan sunabilirsiniz .

Ve unutmayın: Burada çok para kazanmanın en iyi yolu , web sitenize veya blogunuza gelen trafiği sık sık güncelleyerek ve ilginç içerikler sağlayarak yüksek tutmaktır .

 

Geçici Bir  İş Bulun

 

1. Serbest yazar olun – Para Kazanma Yolları

Yazma konusunda tutkuluysanız veya tutkuluysanız ve gerçekten yaratıcı olabileceğinizi ve iyi bir iş çıkarabileceğinizi düşünüyorsanız , o zaman evden yazar olmak en iyi fırsatınız olabilir.


Evden para kazanmak için becerilerinizi hayata geçirebileceğiniz birçok seçenek vardır; örneğin, tutkulu olduğunuz konularla ilgili bloglarda, web sayfalarında basit makaleler yazmak, Facebook veya YouTube gibi sosyal ağlar için eğlenceli içerik oluşturmak gibi …

Deneyiminiz olmadan evden yazabileceğiniz yüzlerce iş teklifi bulabileceğiniz güzel bir sayfa  yazmaktır .

Sadece kaydolmanız, istediğiniz işi yazmanız ve aramanız gerekiyor ve şu anda sizin gibi insanları arayan şirketlerden ve şirketlerden gelen yüzlerce teklifine başvurabilirsiniz .

 

2. Yarı zamanlı bir iş bulun – Para Kazanma Yolları

Yarı zamanlı bir iş size iyi para kazandırır. Emlak sektörü ile ilgileniyor musunuz? Öyleyse ev müfettişi olun. Sigorta şirketleri, denetimleri yürütmek için serbest çalışanları işe alır.


Tek ihtiyacınız olan bir dijital kamera ve ulaşım. Arabanız var mı yoksa motosiklet sürebilir misiniz? Pizzacı olabilirsin.

Birden fazla dil biliyor musun? Öyleyse, evden tercüman olun .

 

3. Alışverişinizi kimsenin haberi olmadan yapın!

Ya da aynı olanı: Bir haline gizli müşteri ya da gizli müşteri . Bir gizli müşteri sonradan bir online ankette ziyaret ziyaret işyerlerinin ve restoranlar ve yorum ödenir kişidir.

Her ziyaretinizde 10 veya 15 dakikadan fazla sürmez ve bir şey satın almanız gerekirse, bu para ankete katıldıktan sonra geri ödenecektir.

Kolay para kazanmak uzun sürmeyecek bir iş ve bu süreçte de eğleneceksiniz!

 

4. Özel etkinlikler üzerinde çalışın – Para Kazanma Yolları

Birçok işletme, markalarının reklamını yapmak veya konvansiyonlarda çalışmak için kısa süreliğine insanlara ihtiyaç duyar. Bu işler , sokakta bir tabela tutmaktan , bir alışveriş merkezindeki bir stantta ücretsiz numune vermeye kadar değişebilir .

Normalde maaş genellikle saatliktir ve yalnızca birkaç gün veya hafta sürer.

Kısa Bir soluklanma:  para kazanma yolları kolay hızlı öğrenci etiketli yazıyı okuyorsunuz.

5. Bir iş kurun – Para Kazanma Yolları

Ekstra para kazanmanın en ödüllendirici (ama aynı zamanda biraz sert) yollarından biri girişimci olmaktır.

Çok az parayla (veya hiç parayla) kendi işinizi evinizin rahatlığında kurabilirsiniz.

Diğer şirketler için web sayfaları oluşturabilir veya belki de ihtiyacı olan şirketler için logolar tasarlayabilirsiniz. Yapılacak çok sayıda görev var.

 

BONUS YOUTUBE KANALI AÇARAK PARA KAZANIN

Video çekerek youtube’a yükleyebilir ve videolarınızdan para kazanabilirsiniz. Yalnız artık youtuber sayısı çoğaldığı için bu iş artık eskisi gibi kolay değil.

Etiketler: para kazanma yolları kolay hızlı öğrenci


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

47

Öğretmenim. Öğretmen arkadaşlarıma faydalı olmak için Hobi olarak bu blogta yazıyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir